Дерев'яні Бані Будівництво дерев’яних бань Flash Player

zzz

Дерев'яні БаніБудівництво дерев'яних бань

Будівництво дерев’яних бань Дерев'яні бані з брусу та колоди - не розкіш , а стан душі. Хочу баню! Так починається виконання бажань тих, хто любить здоровий спосіб життя. Так починаються пошуки проекту під майбутні капіталовкладення в неповторні задоволення та зустрічі друзів. Це давня слов'янська традиція - БАНЯ !
Відверто кажучи, такими самими словами починається і те, що до лазні не має ніякого відношення. Тобто назва - така сама, але призначення - зовсім інше. Це престиж, це ділова зустріч, це незмінний атрибут демонстрації матеріального достатку, це об'єкт заздрощів і навмисної показовості.
Хоча обидва ці застосування бані (лазні) - сумісні один з одним. Дерев'яна баня - щось велике, здорове і бажане, що так вабить до себе і переростає в приємну і здорову залежність.

Тільки знавці банної справи можуть побудувати дерев'яні бані (лазні), які задовільнять будь-які бажання любителя парного задоволення. І будівельник, і архітектор, і дизайнер, які не люблять самі попаритися в бані (лазні) - не в змозі побудувати баню так, щоб отримати від неї 100% задоволення та здоров'я.

Дерев'яні бані Ніякі сучасні технології не замінять природну красу і практичність, які закладені в оциліндрованій колоді або профільованому брусі. І це цілком виправдано - дерев'яні бані (лазні) і будинки дійсно «живі», що дозволяють дихати легко і комфортно, навіть у мегаполісі.
Проектів дерев'яних бань (лазень) з колоди і бруса - багато, знайти їх - не так вже й складно. Складніше знайти тих, хто розуміє всю суть використання лазні, а не володіє досконало проектувальними інструментами, засобами візуалізації, і механізмами маркетингу.
Ми вкладаємо в проекти дерев'яних бань (лазень) суть банної справи і додаємо в нього трохи побажань замовника та особливостей регіону будівництва.
Ми пропонуємо проекти бані (лазні) як окремого зрубу, так і інтегровані в дерев'яні будинки, одноповерхові лазні та двоповерхові комплекси для відпочинку з парними і саунами.

Дерев'яна баня Для виготовлення дерев'яних бань компанія WoodExpert використовує всі технології дерев’яного будівництва: з оциліндрованої колоди, профільованого та клеєного брусу, дикого зрубу. При будівництві бані (лазні), стіни – це основне. Для будівництва зовнішніх стін бажано використовувати сосну або смереку, тому що цей матеріал більш щільний та волокнистий, а значить, якнайкраще зберігає тепло. При будівництві внутрішніх стін (парної) лазні найкраще використовувати вільху або липу. Структура в липі помірно пориста, що складає її велику цінність. Вона дуже гарно впливає на легені людини. Гігроскопічність липи у вживанні її як обшивального матеріалу для будівництва лазні немає собі рівних, оскільки може швидко нагріватися і остуджуватися не змінюючи, в той же час, своєї геометрії і кольору. А вільха дуже стійка при безпосередньому контакту з водою, що ідеально при будівництві парної, де висока вологість. Будують дерев'яні бані, як правило, з оциліндрованої колоди, оптимальним діаметром якої є розмір 18-24 см., що є прийнятим для товщини стін, щоб вони не втрачали тепло. Традиційно, будівництво починається навесні. Тільки дотримуючись правильних технологій, при будівництві дерев'яних бань, можна отримати довговічну споруду.

Проекти бань

бойлер газовый цена - смотреть на сайте