Дерев'яні будинки Flash Player

zzz
Будівництво дерев'яних будинків

Дерев'яні будинки

 


Будівництво дерев'яних будинків

Основним напрямком діяльності підприємства WoodExpert є виготовлення дерев'яних будинків . Дерев'яні будинки можуть бути виконані з : оциліндрованої колоди , профільованого брусу , клеєного брусу , та дикий зрубу .

Дерев'яні будинки ефектно виглядають як на природі так і помітно прикрашають сірі міські пейзажі. Дерев'яні будинки відповідають високим вимогам щодо зміцнення здоров'я, мають гарні теплоізоляційні властивості, тому що дерево має низьку теплопровідність.

Дерев’яні будинки Закарпаття Точність виконання дерев'яних деталей надають конструкції не тільки міцності, але й слугує основою для теплозбереження. Так, стіна дерев'яного будинку товщиною 15 см. має такий тепловий опір, як стіна цегельної кладки 50 см. Саме тому в дерев’яному будинку тепло взимку та прохолодно влітку. Дерев’яна стіна тепла на дотик і створює відчуття теплового комфорту. Саме тому дерев'яні будинки взимку затишні і теплі, а влітку в них панує приємна прохолода.

Кожному, хто хоч раз ночував в зрубі з колоди, знайоме відчуття легкості при пробудженні. Відомо також, що для повноцінного відновлюючого сну в дерев'яному будинку потрібно на кілька годин менше, ніж в цегляному або панельному.

Нагріти дерев'яні будинки можливо за кілька годин, навіть якщо вони не опалювалися всю зиму. Вага конструкцій дерев’яного будинку в цілому в 5 разів менша від цегляних, тому не вимагає будівництва масивного фундаменту та важкої будівельної техніки.

Дерев'яні будинки Ужгород Переваги дерев'яних будинків:  
- Дерев’яні будинки дуже швидко будуються;
- Є екологічно чистими (деревина Закарпаття);
- Найтепліші з усіх видів будинків;
- Довговічні;
- Економіні в догляді;
- Товщина оброблюваної колоди ні чим не обмежена.


Дерев’яні будинки виглядають класично багато і традиційно, підкреслюючи природну солідність укладання перевіреного століттями. Дерево підкреслює затишок великих респектабельних котеджів, витонченість невеликих будинків з брусу, для молодих сімей, унікальність і красу дач або мисливських будиночків.

Дерев’яні будинки


- Дерев’яні будинки з колоди
- Дерев’яні будинки з брусу
- Дерев’яні зруби
- Будинки з дерева
- Дерев'яні котеджі

Проекти дерев'яних будинків

Дерев’яні будинки Закарпаття, Ужгород
климатические системы для серверной заказать