Дитячі Майданчики Flash Player

zzz

Дитячі Майданчики


Дитячі Майданчики Ні для кого не секрет, що активні ігри на свіжому повітрі зміцнюють організм малюків і корисно впливають на його органічний розвиток. Але вкрай важливо, щоб маленькі бешкетники мали спеціально облаштовані місця, де вони зможуть цікаво та безпечно використати свій вільний час.

Дерев'яні дитячі майданчики
Наша компанія може не тільки перетворити пересічні дитячі майданчики на справжній витвір мистецтва та інженерної думки, який допоможе вашій дитині чудово і з користю для його розвитку провести свій вільний час, але, й подарує Вам відчуття спокою на весь час її перебування на вулиці. Ми пропонуємо весь спектр продуктів для активного і розвиваючого дитячого відпочинку: пісочниці , гойдалки , гірки , каруселі , качелі , дитячі ігрові комплекси та багато іншого. Не меншу увагу наша компанія приділяє і гімнастичним комплексам для дітей більш старшого віку. Також виготовимо обладнання для благоустрою території, з тим, щоб на ній могли відчувати себе комфортно не тільки діти, але і супроводжуючі їх дорослі.

Дитячий майданчик Ми готові запропонувати Вам:

- ігрові комплекси
- гірки
- гойдалки
- качелі
- машинки
- каруселі
- пісочниці
- дитячі будиночки
- гімнастичні комплекси


дитмайданчик Дерев'яні дитячі майданчики нашого виробництва можуть мати різну конфігурацію і стиль. Основну розважальну і декоративну функцію беруть на себе ігрові форми. Доповненням до них служать традиційні дерев'яні гойдалки , пісочниці , гірки та дитячі дерев'яні будиночки , в яких так люблять бавитись діти. Ми виготовляємо ігрові комплекси для вулиці і дачі з самого традиційного матеріалу - дерева. Для того щоб воно служило максимально довго, воно обробляється спеціальним засобом.

При підготовці проекту благоустрою дитячого майданчика, парку чи скверу ми завжди враховуємо всі пропозиції і побажання наших клієнтів. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, беручи до уваги до уваги кількість і вік дітей, обсяги фінансування, ландшафт місцевості. Ми ні в чому не обмежуємо фантазію наших клієнтів - у дітей має бути щасливе дитинство, а ми завжди готові в цьому їм допомогти.

ігрові комплекси Для виготовлення дитячих майданчиків компанія WoodExpert використовує всі технології дерев’яного будівництва:
- Оциліндрована колода ;
- Профільований брус ;
- Дикий зруб ;
- Клейний брус .