Каміни, мангали Flash Player

zzz

Каміни, мангали


мангали Компанія WoodExpert виготовляє каміни та мангали для дому та саду. Мангали можуть виготовлятися за індивідуальним дизайном, розміщуватись окремо, або вбудовуватися в альтаки та бесідки, під навісом, в коплекті та в стиль садових меблів.

Також виготовляємо каміни з цегли, каменю, мрамору, оздоблені деревом або ковкою.

Мангал на дачі стане незамінним помічником у приготуванні смачних страв. Це головний атрибут кулінарів на природі, без мангала просто неможливо уявити жодне застілля на свіжому повітрі.

мангал У справжніх цінителів краси і якості широкою популярністю кориституються ковані мангали. Сучасні мангали виготовляються з усіма пристосуваннями для приготування апетитного шашлику.

Особливого затишку та комфорту додасть дачному мангалу наявність альтанки або навісу. Для дачі найоптимальніше підійде чавунний стаціонарний мангал, який саме довше здатний зберігати жар і рівномірно розподіляти його при приготуванні м’ясних та риб’ячих страв.

 

Каміни Якщо мангал оборудувати гратами можна навіть приготувати барбекю, а при додаванні коліщаток, мангал становиться мобільний і його легко пересувати в різні місця, якщо наприклад зіпсується погода, піде дощ або підніметься сильний вітер.

Тому жодні підступні витівки природи не здатні зіпсувати вам та вашім друзям веселий і святковий настрій та завадити приготуванню смачного обіду.

 

Камін Каміни з цегли дуже надійні. Попередньо замовивши дизайн каміна, ви бачите, який буде результат. Можна проявити всю Вашу фантазію! Колони, арочки, ніші, капітелі, різьблені прикраси і т. д. Колір каміна може бути практично будь-який!

Якщо в цегляний камін вставити скляну дверку, змінити систему димаря, камін перетворюється в піч з високим ККД.

Не подобається цегельний камін – замовляйте камін з мармуру! Топка такого каміна може бути складена з цегли, а може бути чавунною. В залежності, від топки, наші фахівці порадять, який димар Вам краще придбати.
Наші майстри зроблять камін вашої мрії!

Дренажные насосы в москве купить дренажный насос.