Ландшафтний дизайн Flash Player

zzz

Ландшафтний дизайн


Ландшафтний дизайн Ви хочете, щоб сад став для Вас улюбленим місцем відпочинку? Створити екзотческій острівець з пальмами і водоспадами, кам'яний сад в японському стилі, африканський куточок у власному дворі - втілити в реальність будь-яке Ваше бажання швидко, професійно і за доступною ціною легко зможуть наші фахівці з ландшафтного дизайну.

WoodExpert пропонує комплексний підхід до створення ландшафтного дизайну. Ми поєднуєм озеленення з використанням таких декоратиних елементів, як: альтанки , перголи , дерев'яні мостики , ящики та підставки для квітів .

Ми пропонуємо комплекс послуг по створенню ландшафту Вашої мрії: створення водойм

- ландшафтний дизайн та проектування садів і парків;
- посадка дерев і чагарників;
- створення квітників різних типів;
- влаштування газонів;
- створення квітників;
- створення рокаріїв, альпінаріїв;
- створення водойм, каскадів, струмків (з ілюмінацією, або без неї);
- благоустрій територій
.


озеленення Створення саду, який буде радувати Вас і Ваших близьких, завжди починається з ландшафтного проектування. Проектні роботи можна починати в будь-який час року, щоб ранньою весною по готовому проекту розпочати створення саду Вашої мрії. На етапі проектних робіт здійснюється виїзд на об'єкт, розбивка передбачуваного саду на зони, ескізне проектування і пр.

У ході проектних робіт складається генеральний план, дендроплан, план вертикального планування, схема дренажної системи та системи поливу, схема доріжок і майданчиків, схема системи освітлення, проект водойми, ескізи квітників, візуалізація, кошторис витрат та ін.

створення доріжок і майданчиків Наступний етап ландшафтного дизайну - безпосередньо ландшафтні роботи, в які входить:

- підготовка території (прибирання будівельного сміття, впорядкування існуючих насаджень;
- роботи по створенню штучного рельєфу або вирівнювання вже існуючого);
- безпосередньо ландшафтний дизайн та благоустрій (пристрій дренажної системи та зливової каналізації, монтаж систем ілюмінації й поливу, пристрій доріжок і майданчиків, створення водойм, установка альтанок , дитячих майданчиків , містків , огороджень);
- озеленення (посадка дерев і чагарників, створення водойм облаштування газонів та квітників, створення рокаріїв, альпінаріїв, вертикальне озеленення, живоплоти і ін).


І останній етап - найтриваліший, який займає багато десятиліть. Це Ваше задоволення від створеного нами саду!

Ландшафтний дизайн проект

 

Ливистона лучшая домашняя пальма.