Дерев'яні будинки Flash Player

zzz

Оциліндрована колода


Зруби будинків з оциліндрованої колоди


оцилындрована колода Оциліндрована колода - найоптимальніший будівельний матеріал при будівництві дерев'яних будинків. На відміну від клеєного бруса, в ньому немає клеючих складових. Такі будинки не потребують штучного кондиціонування, адже дерево весь час "дихає". Об'єм повітря, що надходить через стіни, становить від 30% і більше. Будинок з колоди підтримує в приміщеннях оптимальну вологість і кисневий баланс. Дерево також має низьку теплопровідність. Цей матеріал дуже популярний в будівництві різноманітних зрубів: приватні дерев'яні будинки, ресторани, готелі, лазні, альтанки і багато інших об'єктів.
Детальніше...

Профільований брус


Зруби будинків із профильованого брусу


Профільований брус
Профільований брус - екологічний матеріал, так само, як і оциліндрована колода являє собою стовідсотковий масив дерева. При виготовленні такого бруса не використовують ні клей, ні інші хімічні речовини. Завдяки спеціальній формі профілю він перевершує оциліндровану колоду за теплоізоляційними властивостями. Якщо порівнювати з клеєним брусом, то у профільованого бруса не порушена внутрішня структура дерева, завдяки чому будинок "дихає". Навіть при закритих дверях і вікнах, повітря в такому зрубі буде завжди чистим, свіжим, і наповненим ароматом дерева.
Детальніше...

Дикий зруб


Дерев'яні будинки. Дикий зруб


Дикий зруб
Будівництво дерев'яних будинків з дикого зрубу є найдавнішим. Цей матеріал, завдяки сучасним технологіям має унікальну щільність і добре підходить для будівництва, як невеликої дерев'яної лазні, так і для житлових будинків, туристичних та розважальних комплексів. Зовнішній вигляд дерев'яних будинків виготовлених з дикого зрубу досить самобутній і приємний на вигляд.
Детальніше...

 

Клеєний брус


Будівництво дерев'яних будинків з клеєного бруса.


Дикий зруб
Дерев'яні будинки з клеєного бруса мають ряд переваг, але в той же час і недоліків. Цій технології вже більше тридцяти років і з'явилася вона завдяки такій технології, як склеювання під високим тиском сухих дощок (ламелі).

Переваги цієї технології полягають в щільності прилягання вінців і низьку теплопровідність. Головний недолік у тому, що, на відміну від цільного бруса, порушена цілісність деревини.
Детальніше...

 

http://lasertools.com.ua/