Дерев'яні мостики Flash Player

zzz

Дерев'яні мостики


Декоративні містки є невід'ємною частиною ефектного ландшафтного дизайну в саду. Дерев’яний мостик може виконувати як виключно естетичну функцію, так і функціональну.

Якщо у вашому саду є ставок або невеликий струмочок, дерев’яний мостик буде прекрасним доповненням до них. Як приємно проходити над водою по невеликому акуратно збудованому мостику.

На деяких ландшафтах зустрічаються сухі струмки. У таких струмках немає води, а лише камені, що імітують форму струмка природного походження. Такий елемент ландшафту не тільки відмінно доповнює сад, але і може служити дренажною системою в низинних місцях ділянки. Навколо такого струмка можна посадити рослини, люблячі вологу. Звичайно в даному варіанті місток садовий буде виконувати декоративну функцію, доповнюючи загальний пейзаж.

Дерев'яні мостики

Сучасні містки садові роблять з різноманітних матеріалів. Популярні дерев'яні містки. Їх виготовляють з поручнями і різними декоративними різьбленими елементами.

Використовують і арочні мостики садові, які можуть бути досить широкими, щоб пройшло дві людини пліч-о-пліч (ширина такого моста повинні бути не менше двох метрів завширшки).

 

дерев’яний мостик Дерев'яні містки виготовляються з міцної твердої деревини, наприклад, тика, який прослужить десятиліттями. Арочний місток (або горбатий місток) може бути виконаний з використанням різьблених поручнів, що особливо добре виглядає в загальному декорі саду.

У японських садах містки являють собою одні з найскладніших елементів. Вони виконані гармонійно і дуже естетично. Такі мости виконуються у вигляді композиції з ансамблів і фігур. Основна мета створення містка в японському саду продумується філософськи - будується в неблагополучному місці, де слід урівноважити енергетику.

Місток

Який би місток ви не вибрали для свого саду, пам'ятайте, що чим простіше він буде виконаний, тим більше природним чином він впишеться в загальну природу ділянки.

Матеріали вибирайте міцні, адже служити мостик повинен довго. І не забувайте про загальний стиль вашої ділянки. Місток повинен бути об'єднаний спільною ідеєю з іншими малими архітектурними формами в саду - альтанками, арками, фонтанами і т.д.

 

http://lvivagromash.com/ru/opryiskyvately/