Дерев'яні будинки Flash Player

zzz

12.04.2014 АКЦІЯ від WoodExpert

Розпочинається акція від WoodExpert

До кінця травня на весь асортимент знижка 10%.

11.04.2014 Відкриття філіалів WoodExpert

Відкриття філіалів у Італії, Словакії та Україні

Ми намагаємося завжди знайти оптимальний підхід до клієнта тому WoodExpert, відкриває нові філіали у Венеції, Братиславі та Київі.

18.08.2012. Стартував сайт компанії WoodExpert

Стартував сайт woodexpert.com.ua

WoodExpert - спеціалізована компанія з виробництва від дерев'яних котеджів і житлових будинків до готелів і ресторанів, бань із клеєного бруса і оциліндрованої колоди, фінських дерев'яних будинків, каркасних будинків з повною комплектацією, за власними проектами, проектами клієнта, та виготовлення нових проектів..

Основний напрямок діяльності підприємства спрямований на виготовлення базового конструктиву дерев'яного будинку. надається повний перелік послуг: проектування, виготовлення й монтаж комплекту, будівництво "під ключ". Ми готові до співробітництва з будівельними організаціями, консалтинговими, інвестиційними компаніями, агентствами нерухомості. Ми втілюємо в життя проекти будь-яких масштабів, а також працюємо з кожним замовником, реалізуючи самі примхливі побажання індивідуального будівництва.
Проекти дерев'яних будинків ми надаємо своїм клієнтам безкоштовно. Можна вибрати проект дерев'яного будинка який вже побудований, або ескізний проект будинку. Також ми будуємо дерев'яні будинки за наданими нам проектами . Наші штатні архітектори можуть розробити проект спільно з Вами. Діяльність підприємства базується на індивідуальному підході до клієнта, що дає можливість якісно втілити в життя його мрії.
Ми ставимо перед виробництвом такі основні цілі: забезпечення якості, економія сировини, часу та енергоресурсів. Фірма проводить повний цикл виробництва від обробки круглого лісу до попереднього монтажу на виробництві, що дає можливість раціонально використовувати сировину, якісно виконувати монтаж, витрачаючи мінімум часу для монтажу на майданчику клієнта.

 

DirectEnglishSchool - английский троещина - звоните (093) 334 97 63