Перголи, трельяжі Flash Player

zzz

Перголи, трельяжі


Перголи, трельяжі і арки, на протязі багатьох століть, застосовувалися в оформленні саду. Сьогодні інтерес до них поновлюється, особливо популярна в наш час садово-паркова споруда - пергола дервянная, яка своєю витонченістю і практичністю завоювала серця садівників.

Перголи, трельяжі Пергола це декоративна конструкція, яка складається з дерев'яного або металевого каркасу з плоскою або сферичною поверхнею. У композиції саду пергола являє собою елемент, який підкреслює місце відпочинку і створює ефект самоти.

Правильно розміщена пергола об'єднує різні зони саду, організовує простір, захищає від пекучих променів сонця. Перголи можна встановлювати як на галявині, так і у внутрішньому дворику.

В результаті отримуємо затишне, недоступне вітрам місце для відпочинку. Зазвичай перголи обсаджують диким виноградом, хмелем, жимолостю, древогубцем, трояндами, гліцинією та культурним виноградом.

Перголи


Перголи, трильяжі виконують декілька функцій
- застосовується, як опора для ліан (витких рослин);
- для затінення окремих зон;
- для розділення саду.


Перголи


Основною функцією, яку виконує пергола, є створення «живого» коридору та забезпечення пішохідного переходу між зонами саду. Головна роль перголи - служити опорою для різних в'юнких рослин. Така садова конструкція не тільки служить вишуканим прикрасою ділянки, але і створює приємну прохолоду і тінь, захищаючи від вітру й сторонніх очей.Пергола Пергола дерев'яна буде чудово виглядати в будь-якій частині саду, однак найчастіше її встановлюють над садовими доріжками. Якщо Ви хочете створити у своєму внутрішньому дворі затишну «зелену кімнатку», яка буде вабити до себе прохолодою і комфортом, пергола - ідеальним варіант. Посилити ефект допоможе садові меблі.

За формою пергола може бути прямокутної або аркової. Прямокутна пергола приваблює своєю простотою конструкції, а ось арочна виділяється своєю витонченістю і легкістю. Пергола дерев'яна органічно вписується в будь-який дизайн ділянки, вона чудово виглядає навіть без рослинності і чудово доповнює природний ансамбль саду.


Трельяжі Трельяж - садово-паркова опора, виконана з дерева чи металу у вигляді ажурної решітки, стінки обсаджених декоративними в'юнкими рослинами. Трельяжі прикріплюють до стін будівель або роблять у вигляді окремої конструкції, за допомогою якої можна обмежити будь-яку зону саду, закрити непривабливі споруди або виділити майданчик.

 

Смотрите подробности купить песок строительный с доставкой цена тут.