Дерев'яні будинки Flash Player

zzz

Профільований брус


Зруби будинків із профільованого брусу


Профільований брус Профільований брус - екологічний матеріал, так само, як і оциліндрована колода являє собою стовідсотковий масив дерева. При виготовленні такого бруса не використовують ні клей, ні інші хімічні речовини. Завдяки спеціальній формі профілю він перевершує оциліндровану колоду за теплоізоляційними властивостями. Якщо порівнювати з клеєним брусом, то у профільованого бруса не порушена внутрішня структура дерева, завдяки чому будинок "дихає". Навіть при закритих дверях і вікнах, повітря в такому зрубі буде завжди чистим, свіжим, і наповненим ароматом дерева.

Зруби будинків із профільованого брусу Виготовляється профільований брус на спеціальному, дуже точному обладнанні, завдяки чому витримується правильність форм і чіткість ліній. Профіль бруса спеціально розрахований так, щоб виключити ймовірність затікання дощової води, що в свою чергу є відмінним захистом від гниття. Завдяки високій точності виробничого обладнання дотримується ідеальна підгонка деталей зрубу, а також абсолютно гладка поверхня стін. Ідеальна підгонка запобігає появі зазорів при усадці і поліпшує теплоізоляційні властивості дерев'яного будинку із бруса, а гладка поверхня стін дозволить заощадити на шліфуванні.

Будинок з брусу Зруби будинків з профільованого бруса прості в монтажі. Укладати профільований брус набагато простіше, ніж звичайні круглі колоди. Завдяки спеціальним замках з'єднання кути конструкції не зміщуються. Додаткова фіксація брусів здійснюється нагелями, гвинтами і стяганням спеціальними стяжними шпильками. У результаті дерев'яний будинок з профільованого бруса будується набагато швидше і з меншим зусиллям в порівнянні із звичайним непрофільованим брусом.

До достоїнств профільованого бруса відносяться наступні фактори:
- брус не містить клею та іншої хімії, завдяки чому екологічний і зберігає всі властивості деревини, тобто регулює вологість у будинку,
- очищає повітря і створює сприятливий мікроклімат;
- має відмінні теплоізоляційні властивості;
- завдяки спеціальній технології сушіння брус має оптимальну вологість (20%);
- поверхню стін гладка і готова до фінішної обробки;
- простота і швидкість збірки.


Повернутися

 

Недавно наш интернет-магазин добавил в каталог межкомнатные двери пвх