Пиломатеріали Flash Player

zzz

Пиломатеріали


Доска обрізна WoodExpert пропонує вам вироби з дерева (смерека, вільха, бук, ясен, клен-явір, дуб) власного виробництва. В наявності обрізна / необрізна, сира / суха дошка, клеэний брус, вагонка. Будь-який перетин по Вашому замовленню.

Пиломатеріали поділяються на види:

- Доска обрізна. Називається тому вона так, що при процесі розпилюванні колоди уздовж зрізаються кромки які покриті корою. Дошка має гладку поверхнею, без кори. І на ринку вона більш купівельному, в порівнянні з обрізаною дошкою. Обрізні дошки використовуються не тільки для внутрішнього ремонту приміщень, але і для зовнішнього. Вона застосовується на виготовлення полиць, стель, перегородок. Матеріалом для обрізної дошки служать сосна і ялина, тобто хвойні Пиломатеріали породи.

- Дошка необрізна . Розпилюється вздовж, як і обрізна дошка, але при цьому покриті корою кромки не знімають. Матеріалом для обрізання служать як хвойні породи дерев, так і листяні. Стандарт товщиною - 25мм, 30мм, 50мм. довжиною - 2 - 6м. Дошка необрізна потрібна для робіт, де немає потреби в декоративності - обшивки, обрешітки дахів, настили - словом, де не потрібні дотримання параметрів естетики.

- Клеєний брус. Батьківщина клеэного бруса - Фінляндія. У наш час в СНД дуже сильно користується популярністю. У клеєному брусі дуже низький вміст вологості (10-12%), тому при використанні «ведення» матеріалу виключено. Клеєний брус виділяється високою якістю лицьової поверхні, він не піддається усадці і в ньому не утворюються тріщини. Виготовляють клеєний брус, скріплюючи вісім заздалегідь оброблених дощок. На нижній і верхній поверхні бруса є гребені і пази.
Клеєний брус
- Брус. Роблять розпилюванням вздовж. Колода з чотирьох сторінрозпилюють. Використовують брус для стін, віконних, дахи, дверних прорізів, лагів для настилання підлог. Якість бруса залежить від його технології виготовленні.

- Вагонка. Вагонка - це ще одна назва обшивальної дошки. У минулому вона використовувалася для обшивки стін товарних вагонів. Використовують обшивальну дошку для зовнішньої і внутрішньої обробки поверхні деревом. Від своєї попередниці вагонка сильно відрізняється як за якістю, так і технологією при виготовленні.

 

кондиционер купить и установить