Дерев'яні садові меблі Flash Player

zzz

Дерев'яні садові меблі


Дерев'яні садові меблі Сад для нас – це відкритий великий будинок, саме тому так важливо мати в ньому відокремлені місця і оглядові майданчики, щоб відчути співвідношення елементів пейзажу, місця для спілкування (альтанки, патіо і ін.). Практично будь-який парк включає багаточисельні лавки, ротонди, містки над водоймами. Це створюється для того, щоб ми могли насолоджуватись відпочинком споглядаючи пейзажі природи. Всім нам час від часу потрібна самота і спокій. Приватний будинок або заміська ділянка - ідеальне місце для відпочинку на лоні природи. На допомогу тим, хто хоче бути ближче до природи, але не може собі дозволити забути про належний рівень комфорту, приходять дерев'яні садові меблі. З їх допомогою внутрішній простір присадибної ділянки гармонійно приводить до потрібної стилістки і настрою.

Лавиці Садові меблі з дерева – це не тільки лавки, крісла і стіл. Дерево дозволяє розгулятися Вашій фантазії – шезлонги і крісла, декоративні ширми, гойдалки, качелі, лавиці, садові шафки – ящики для квітів, різноманітного начиння – і це далеко не повний список. Красивий садовий гарнітур або масивна лавка, різьблена ширма або невелика дерев’яна скринька – меблі з дерева можуть стати ізюминкою саду, виконаного в будь-якому стилістичному рішенні.

Дерево – екологічно чистий матеріал.
Дощ, сонце, вітер впливають на дерево не найкращим чином. Тому натуральну поверхню час від часу потрібно обробляти морилкою та лаком.

Гойдалки (Качелі) Ми виготовимо для Вас:
- Садові гарнітури (стіл та стільці, лавиці);
- Лавиці
- Гойдалки (Качелі)
- Крісла
- Шизлонги
- Садові шафки
- Скрині
- Ящики для квітів
- Декоративні елементи

 

Ящики для квітів
Переваги дерев'яних садових меблів:

- натуральність;
- міцність;
- довговічність.


Основні характеристики: Зносостійкість і вологостійкість. При знаходженні під дахом, при гарній вентиляції садові меблі служать необмежено довго. Містить у порах маслянисті речовини, що запобігають усмоктуванню вологи й розбуханню.

зразки робіт