дерев'яні сходи виготовлення дерев'яних сходів Flash Player

zzz

Дерев'яні сходи


Дерев'яні сходи Виготовлення дерев'яних сходів.
Сходи з натуральної деревини листяних порід дерева (дуб, ясен) – гідна прикраса вишуканого інтер'єру.

Традиційно одними з найнадійніших, довговічніших і ефектніших в будь-якому інтер'єрі вважаються саме сходи з масиву дуба і ясена. Сходи з масиву бездоганні в експлуатації і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Це оптимальне рішення для багаторівневих квартир або заміських будинків.

Сходи з масиву із забіжними ступенями, не тільки зручні в експлуатації, але і дозволяють економити корисну площу в будинку. Щоб гарантувати довгий термін служби конструкції, виготовлення сходів з масиву дуба Виготовлення дерев'яних сходів проводиться з точним дотриманням технології.

Дерев'яні сходи нашого підприємства — це індивідуальний підхід доособливостейВашої оселіз врахуванням Ваших побажань і стилю.Наші знання, досвід та обладнання дозволять виготовити дляВас надійні, якісні та зручні сходи, які стануть окрасою інтер’єра на довгі роки .

Виготовлення сходів
Сходи можуть бути виготовленні з дуба, бука, ясеня або іншого виду деревини за Вашим бажанням. Ми приміняєм високоякісні імпортні матеріали (клеї, лаки та ін.). Пропонуємо Вам дерев’яні сходи на косоурах, тетивах або комбінований варіант.
Додаткові послуги
сходи
Додатково також можуть надаватись огородження, перила при вході, виході, на поверхах та по іншому боці сходів; різблені вироби, стовпці, поручні; підсходинки; майданчики; щити на торець перекриття та інше.