Дерев'яні будинки Flash Player

zzz

 

ТЕХНОЛОГІЯ І ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ.


1. Створення індивідуального проекту


проект деревяного будинку Проектування дерев'яного будинку - дуже відповідальний етап, і найчастіше є вагомою подією в житті людини. Кожен прагне відобразити у проекті продовження своєї особистості, певний стиль, що максимально відповідатиме укладу його життя. Якісний, правильно підібраний під вашу ділянку проект - перша і основна гарантія того, що ви отримаєте справді надійний, міцний і затишний будинок.
Проектування в компанії WoodExpert проходить в декілька етапів. Спочатку спеціалісти вивчають рельєф і характеристики земельної ділянки, на якій здійснюватиметься будівництво дерев’яних будинків, проводять основні заміри. Завдяки попередньому вивченню території, ви зможете бути впевнені, що з часом усадка грунту, підмивання фундаменту та інші неприємності вас не потурбують.

Після цього створюється сама ідея проекту, попередній ескіз. На даному етапі, основним завданням архітектора є, врахувати всі побажання замовника та втілити їх в життя, враховується не тільки висота будинку, матеріали, кількість кімнат, товщина стін, але й кількість членів родини, їх вік, захоплення.

Дерев’яний будинок Відомо, що для комфорту однієї людини потрібно 30-40 квадратних метрів загальної площі. Якщо площа більша, ніж 40 квадратних метрів, людині незатишно житиметься у цьому будинку. Менша площа викликатиме відчуття скутості, незручності, що за психологією людини є важливим фактором в її життєвому успіху та енергійності. Таким чином, при виборі розміру та планування дерев'яного будинку слід враховувати кількість людей, які у ньому житимуть.
Індивідуальний дерев'яний будинок відрізняється від квартири розрізненням житлової та господарської зон. У свою чергу, житлова зона ділиться на денну та нічну. В одноповерхових будинках цей поділ досить умовний, але якщо у дерев'єному будинку є два або більше поверхів, зонування внутрішньої території будинку відбувається випадково.
Зазвичай у двоповерховому дерев'яному будинку зона нічного перебування знаходиться на другому поверсі або в мансарді. Вона включає спальні, дитячі та гардеробні кімнати. Також у нічній зоні зазвичай розміщаються гігієнічні приміщення. До неї приєднується балкони, які служать для вечірнього відпочинку.
Класична денна зона дерев'яного будинку складається з холу, загальної зали з каміном, кухні, столової та гостьових санвузлів. До житлової зони приєднуються дерев'яні веранди або тераси, які в теплу пору року є чудовим місцем для відпочинку і розваг.
Під час проектування дерев'яного будинку важливо також продумати сценарій вашого домашнього відпочинку. В такому випадку реально буде одразу оформити зручні та функціональні місця для мангалу, дитячої площадки чи міні-басейну.

Проектуючи свій будинок, завжди звертайтесь до архітекторів, які спеціалізуються на дерев'яному будівництві. Тільки у них є достатній досвід, що дозволить підібрати найбільш комфортне співвідношення висоти сходинок, розмірів і площ приміщень, взаєморозміщення кімнат і зон, висоти стель, розмірів вікон та інших архітектурних елементів, покликаних створити гармонію вашого внутрішнього світу з місцем, в якому ви збираєтесь жити.
Співвідношення різних архітектурних елементів є важливим фактором для вашого психологічного і фізичного комфорту. Зневага до цих норм може призвести до того, що Вам буде незручно і незатишно у вашому свіжозбудованому дерев'яному будинку.

Дуже важливо узгодити бачення замовником майбутнього дерев'яного будинку з технологічними й архітектурними можливостями обраного матеріалу.
Варто зазначити, що приклади дерев'яних будинків та котеджів розміщені в різноманітних журналах й каталогах зазвичай друкуються із навмисно зміненими розмірами та площами кімнат, і найчастіше не дають уявлення про специфіку та можливості дерева як будівельного матеріалу, особливості конструктивних рішень, яких необхідно дотримуватись при проектуванні. Тому їх можна роглядати лише як базовий варіант,від якого можна відштовхнутися.
На основі ескізного планування здійснюється візуалізація проекту. Повноцінна 3-D презентація дозволить Вам безпосередньо прогулятися по кімнатах, розставити меблі, внести корективи до проекту, подумки уявити майбутнє життя в ньому.

На завершальному етапі готується робочий проект, де враховуються абсолютно всі нюанси буівництва, висота стін, стель, кількість перестінків і т.д., адже зменшити або зрушити їх після завершення будівництва без естетичних втрат буде практично неможливо.

Таким чином створення індивідуального проекту дерев'яного будинку дозволить Вам реалізувати свій дім саме таким, яким його уявляєте - до найдрібніших деталей.


2. Обговорення та уточнення матеріалів та комплектуючих, визначення об'ємів робіт

 

Після того, як проект майбутнього будинку (бані чи альтанки) погоджено з клієнтом, складається деталізований кошторис будівництва з переліком усіх видів робіт та матеріалів. Компанія WoodExpert володіє потужностями, що дозволяють здійснювати повний цикл виробництва - від заготовки лісоматеріалів і до здачі об'єкта "під ключ". Тому на цьому етапі відбувається обговорення та уточнення - які саме роботи повинні бути виконані, які матеріали будуть використані, узгоджуються терміни будівництва, специфіка оплати тощо.
Як свідчить практика, дуже часто будівельні фірми і окремі "майстри" приваблюють потенційних замовників обіцянками побудувати дерев'яний будинок за дуже невисокою ціною.
Клієнт, погоджується, не уточнюючи деталей, і потім в процесі будівництва виявляється, що "невисока ціна" не включає в себе металочерепиці, системи для відведення дощових вод, снігозатримувачів, захисних та протипожежних покриттів, монтажу стель та підлог, розведення комунікацій та електрики, шліфування та торцювання коробки, герметизації швів, шумоізоляційних, гідро- і пароізоляційних матеріалів, проте в свою чергу містить такі неприємні сюрпризи, як неякісно підігнані стіни, надто завужені теплові замки, щілини між брусами (особливо плачевно коли ці щілини запінюють монтажною піною), глибокі поздовжні тріщини у брусах, через використання неякісної сировини, зависання брусів над дверима та вікнами внаслідок неправильного їх монтажу,тощо.
Усунення всіх цих недоліків потребує значних вкладень, інколи співмірних із вже затраченою на будівництво сумою, а в окремих випадках повністю виправити їх взагалі неможливо.
Для того, аби уникнути подібних непорозумінь, ми надаємо клієнту деталізований кошторис на будівництво, чітко прописуємо в договорі усі роботи, матеріали та їх вартість, терміни виконання, тощо.


3. Виготовлення дерев'яної коробки

 

Дерев’яний будинок (баня, альтанка, котедж, дитячий майданчик) збирається згідно з проектом. Коробка із заздалегідь підготовленого брусу збирається в лічені тижні "під дах". Можливості нашого устаткування дозволяють виготовляти багатокутні форми-еркери, башти, та інші складні елементи.

Для будівництва компанія WoodExpert використовує оциліндрований брус з деревини сосни та ялини васного виробництва, завдовжки від чотирьох до семи (максимально) метрів.
Стандартні діаметри оциліндрованного брусу- 160 мм, 180 мм, 200 мм, 220 мм, 240 мм, 260 мм. За рахунок застосування високоточних фрез здійснюється торцювання брусів, в них прорізаються посадочні місця та поздовжні компенсаційні пази для зняття напружень що виникають у деревині та запобігання розтріскуванню. Згідно обраного проекту, випилюються так звані «чашки» - вибірки в колодах для зв'язування їх між собою (залежно від специфіки конструкції будинку).

Безпосередній монтаж деревяної коробки здійснюється наступним чином: на підготовлений фундамент укладається гідроізоляційне покриття (рубероїд) та обв'язувальний пояс із прямокутних підвалин. На підвалини кладеться перший напівбрус, а далі звичайні бруси.
Між шпунтом і гребенем оциліндрованної колоди укладається ущільнювач - войлок або синтепон . Між собою колоди з'єднуються за допомогою спеціальних болтів, для яких в шаховому порядку з певним кроком в колодах робляться отвори.
Випилювання чашок для перев'зки колод відбувається безпосередньо на будівельному майданчику. Такий підхід дозволяє краще підгнати колоди між собою, а також суттєво скорочує час виготовлення коробки.
Для захисту від посиніння та ураження шкідниками в процесі будівництва, бруси попередньо обробляються сертифікованим захисним засобом Біосепт-Транс. Зібрана коробка ще раз обробляється захисним розчином "Біосепт-грунт" після чого покривається атмофсферними лаками типу "Акватекс" різних відтінків.

Для захисту та обробки деревини WoodExpert використовує продукцію виробників "REMMERS" та "РОГНЕДА" за вибором клієнта.
Середня тривалість виготовлення коробки двоповерхового будинку площею 150 м2 за сприятливих погодніх умов складає 3-4 тижнів залежно від специфіки проекту.


4. Дахові роботи

 

виготовлення дерев’яних будинків Етап виконання виконання дахових робіт передбачає монтаж дерев'яної частини даху, утеплення даху, накриття даху покрівельним матеріалом: останнім може бути металочерепиця, натуральна черепиця, бітумна черепиця, профнастил, тощо, монтаж водостічної системи.
Проектування та монтаж дахових конструкцій - непросте інженерно-технічне завдання і часто легковажне ставлення до цього етапу будівельних робіт призводить до виникнення неприємних дефектів під час експлуатації будинку.
Бурульки, протікання, промерзання зимою, перегрів мансарди в літній період, виникнення дефектів покрівельного матеріалу (вицвітання, утворення ржавчини, тощо) - далеко не повний перелік неприємностей, до яких призводять допущені помилки в проектуванні і просто низька якість покрівельних робіт.

Будівництво даху дерев’яних будинків в будь-якому випадку не варто починати без архітектурних креслень Вашого будинку, виконаних кваліфікованим спеціалістом. В свою чергу в процесі проектування належним чином повинні бути враховані Ваші власні побажання. Поєднання зусиль архітектора, Вашого власного бачення, та умінь майстрів - запорука якісно виконаного даху.
У процесі проектування та монтажу дахових конструкцій, особливу увагу рекомендуємо звернути на наступні моменти:
- вибір типу і кольору покрівельного матеріалу;
- вибір водостічної системи даху;
- спосіб фіксації мауерлат (якщо їх наявність передбачена проектом);
- забезпечення належного утеплення даху, а також провітрювання утеплюючого матеріалу;
- розміри та розміщення мансардних вікон (дуже важливо визначитися з цим до моменту монтажу стропильної системи, адже потім для установки дахових вікон потрібно буде або частково її демонтувати або пристосовуватись до кроку між стропилами;
- Розміщення експлуатаційних виходів на дах, дотримання правил пожежної безпеки, герметизація у місцях проходу вентиляційних отворів через конструкцію даху;
- Вибір та встановлення снігозатримувачів;
- Встановлення Систем «антилід» на потенційно небезпечних ділянках даху.

Утеплення даху дерев’яних будинків

Утеплення даху Одним із вагомих чинників, що спричнюють ряд проблем в подальшій експлуатації дерев’яних будинків є недостатнє або неякісне утеплення даху, а також недостатня вентиляція утеплюючого матеріалу, що призводить до накопичення вологи, промерзання, утворення конденсату, протягів, зайвих витрат на опалення Вашого будинку.
Для того аби запобігти переліченим вище дефектам, потрібно пам'ятати наступне:

- При монтажі дахових конструкцій тепловий контур будівлі повинен бути замкнутим, вузли з'єднання різних конструктивних елементів будівлі, які служать цим тепловим контуром повинні бути надійно утеплені.

- Утеплювач повинен бути правильно підібраний, його товщина повинна бути достатньою щоб захистити дерев’яний будинок від тепловтрат в зимовий період, та недопустити перегрівів влітку. Варто зазначити, що найпоширенішими є утеплювачі з базальтової вати. Рекомендована товщина таких утеплювачів для дерев’яних будинків із круглорічним проживанням становить 150-200мм. Для того аби утеплення було ефективним не допускайте дрібних зазорів та щілин після монтажу утеплювача. Їх потрібно ретельно доутеплити і загерметизувати. Можлива комбінація мінераловатного базальтового утеплювача і рулонного утеплювача, який також несе роль паронепроникної відштовхувальної мембрани з боку опалювального приміщення.

- Утеплювач повинен бути надійно захищений від парів вологи з боку опалювального приміщення, конденсат вологи повинен швидко видалятися з утеплювача за рахунок хорошого провітрювання та застосування гідроізоляції з односторонньою паропроникністю.
Правильно встановлена гідроізоляційна мембрана «допомагає» утеплювачу позбутися зайвої вологи і дозволяє йому ефективно працювати!

- Дах повинен мати конструктивну можливість провітрювання підпокрівельного простору, що забезпечується конструкцією покрівельного матеріалу (черепиці), або мати аераційні пристрої - вентиляційний коник або вентиляційні грибки на схилах даху.


Нажаль повністю оминути використання металевих балок або інших металевих елементів конструкції покрівлі, що проходять крізь утеплювач, зазвичай, неможливо. І це нажаль зумовлює серйозну помилку - недотримання норм вимог щодо теплового опору покриття. Отже, тепловий розрахунок був зроблений повністю вірно, але для простішої ділянки типової покрівлі. Але, оскільки дахи в більшості випадків (80%) - це індивідуальні рішення, винятки і особливі випадки, а не типові конструкції, то результати розрахунку у даному випадку стають недоцільними.

Оскільки потужність опалювальних пристроїв у майбутньому приміщенні розраховують, враховуюючи норми теплового опору конструкцій, за основу беруть результати правильного розрахунку а насправді втрати більші. Отже утворюється приміщення, у якому волого та холодно взимку і дуже спекотно літом.
Дуже важливе значення має пароізоляція покрівлі. Бажання спростити технологію вкладання пароізоляції при установці "покрівельного пирога" з низу до верху призводить до появи конденсату у конструкції покрівлі, а отже мокрих плям на стелі. Надзвичайно важливо добитися герметичності пароізоляційного шару. На практиці нажаль найскладніші місця (прилягання до стін, коробок мансардних вікон, вентиляційні стояки) залишаються поза увагою конструкторів даху. Але, зазвичай, будівельні бригади не мають достатнього досвіду і кваліфікації щоб виконати подібні роботи без кресленя і відповідного контролю.
Наведені вище помилки і недоліки у проектуванні дахів призводять до фатального будівельного браку і як результат - реконструкції існуючого даху та додаткових фінансових витрат.


5. Внутрішні роботи

 

дерев’яні будинки У вашому будинку повинно бути затишно, комфортно та зручно. Внутрішні оздоблювальні роботи, які виконують наші фахівці , включають в себе весь комплекс обробки дерев'яних приміщень. Сюди входять і підготовка стін до подальшого лакування, укладання підлог і так далі.
Будь-які оздоблювальні роботи, які стосуються внутрішніх житлових приміщень вимагають самого ретельного і професійного підходу. Найчастіше, розцінки на такі види робіт, необгрунтовано завищені. Але ми, маючи великий досвід у подібних питаннях готові за прийнятними цінами надавати подібні послуги.

Етап виконання внутрішніх робіт в дерев'яному будинку передбачає:
-шліфування стін;
-шліфування та фрезерування торців;
-влаштування підлог та перекриттів;
- розводку інженерних комунікацій - водопостачання та відведення, електропроводки, опалення;
- монтаж плінтусів, обналічки та розшивочних планок;
- монтаж сходоих маршів;
-шліфування, циклювання та лакування дерев'яних поверхонь.

 

Без нашего магазина строительство частных домов не возможно. . купить аккумулятор 190 ампер цена Басейни в Полтаві